Басейн Київ vs Олімпійський басейн Токіо

Як ви думаєте чи має басейн Київ, який в змозі зрівнятися з новим резервуаром в столиці Японії?
Токіо відкрив плавальний центр на суму понад півмільярда доларів. Центр плавання, в якому наступного літа відбудуться змагання з плавання, дайвінгу та синхронного плавання на Олімпійських іграх у столиці Японії, був урочисто відкритий на офіційній церемонії в Токіо. Вражаюча споруда в 542 мільйони доларів, що вміщує 15 000 глядачів, була завершена в лютому, але початкова церемонія відкриття в березні була відкладена через пандемію коронавірусу. Зараз же під час церемонії, плавання вільним стилем продемонструвала одна із зірок японського спорту – 20-річна Рікако Ікі. У неї минулого року був діагностований лейкоз, але вона подолала хворобу і успішно повернулася до басейну. До того, як дівчина дізналася про свою хворобу, її назвали однією з фавориток золотої медалі на 100 метрів. Отже, чи має якийсь басейн Києва таку водну потужність і красу?

басейн Київ

А тим часом оголошено нову дату відкриття Олімпійських ігор у Токіо. Це станеться 23 липня 2021 року, повідомляє ВВС, посилаючись на організацію. На церемонії також був присутній губернатор Токіо Юріко Койке. “Я сподіваюся, що в цьому центрі змагатимуться одні з найкращих спортсменів у світі. Я вже відчуваю збудження”, – сказав Койке, пообіцявши, що Токіо стане успішним господарем Олімпіади, вводячи суворі протиепідемічні заходи. Основний басейн плавального центру є рухомим і може бути перетворений з однометрового резервуара в два 25-метрових, а глибину також можна регулювати. От таким на жаль жодне місто України не може похвастати, в тому числі й басейни Києва.

басейн Київ

Організатори Ігор сподіваються виправдати величезну ціну на об’єкт, активно використовуючи його після закінчення Олімпіади, залучаючи 850 тисяч спортсменів та ще 150 тисяч вболівальників на рік. Олімпійські ігри в Токіо мали відбутися цього року, але через пандемію COVID-19 їх перенесли на наступне літо, починаючи з 23 липня і продовжуючи до 8 серпня. Чи можливо побудувати такий басейн Київ, щоб наша столиця могла сперечатися з провідними водними спорудами світу? Давайте спробуємо з допомогою нашої компанії IMPools! Адже ми можемо побудувати будь-яку водну споруду за Вашими побажаннями.

Купити басейн від 39 900 грн

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер