3D Візуалізація басейну

3D Візуалізація басейну наш незамінний помічник! Спеціалісти компанії IMPools розробляють і будують басейни від нуля і “під ключ”! Перед тим як приступати до будівельних робіт, обов’язково здійснюється проектування басейну, яке має цілий ряд особливостей. Тут важливо врахувати загальну специфіку подібних об’єктів, і відмінні властивості кожного типу басейнів. Зрозуміло, що в кожному випадку потрібно врахувати безліч нюансів. За основу може бути взятий і типовий проект басейну, який містить в собі необхідний мінімум, але він завжди потребує доопрацювання під індивідуальні потреби замовника.
Основні етапи проектування:

  • Складання технічного завдання;
  • Архітектурне проектування басейну;
  • Інженерне проектування басейну;
  • Розробка дизайн-проекту та 3Д моделювання;
  • Остаточне узгодження.

Попередньо оцінити результати всіх етапів дозволяє 3Д моделювання, яке спеціалісти IMPools роблять для кожного об’єкту. Ми допоможемо реалізувати задум басейну з найменшими втратами, з гарантією довгої служби, безпечності та комфорту.
3D моделювання дає можливість побачити майбутній басейн з усіх боків, в різних ракурсах, пропрацювати загальний вигляд і підібрати освітлення і інші елементи оснащення, із самого початку і з урахуванням усіх нюансів.

 

Наші 3D візуалізації майбутніх басейнів:

.

Projects

3Д-візуалізація міцно закріпилася в нашому житті. Спектр її використання дуже різноманітний і не обмежується тільки кінематографом, медициною і виробництвом.
3Д-візуалізація – тривимірна модель простору. Поєднує дизайн, географію та математику. Але не потрібно ототожнювати тривимірну графіку зі звичайною фотографією. Фотографія відображає вже існуючу реальність, а візуалізація демонструє можливі майбутні варіанти.
3D-картинка басейну – зображення майбутнього басейну. Виконується в спеціальних графічних редакторах. Віртуальна модель максимально точно демонструє зовнішній вигляд резервуара, його форму та інші характеристики. Наприклад, підбір кольорової гами, облицювальних матеріалів, їх поєднання, так само таких елементів, як римська сходи, підкидного дошка, світлодіодне оформлення, водоспад і інше. Перевага тривимірного зображення полягає у можливості побачити басейн з різних кутів і ракурсів.

Не впевнені який кінцевий результат Вам потрібен під висловом “басейн під ключ”? Саме візуалізація проекту і його 3D моделювання на етапі проекту зможуть вирішити цю проблему! Зрозуміти і побачити, що вийде в кінцевому варіанті – ось основне призначення цих робіт.

За допомогою 3Д-візуалізації ви побачите майбутній басейн, зрозумієте дизайнерський варіант вашого резервуара, зможете оцінити комфортність штучного водоймища і результат, який ми як підрядники повинні надати. Якщо щось не сподобається, то відразу зможете внести свої корективи і підібрати альтернативу.
В сучасних умовах 3D-візуалізація басейну – це не тільки швидкий і правильний вибір проекту, а й економія грошей і часу. Вам не доведеться купувати зайве і експериментувати на об’єкті. Всі деталі програються на комп’ютері. Це хороша можливість убезпечити себе від помилок і передбачити всі нюанси ще до появи басейну.

Візуалізація необхідна і для нас як підрядника. Допомагає нам побачити кінцевий результат проекту і зрозуміти, що саме хоче замовник.
Таким чином, на етапі розробки ескізного проекту басейну, визначившись із загальною концепцією, ми створюємо його 3D-візуалізацію. Це так само допоможе оцінити фізичні і технічні особливості резервуара.

Світ басейнів дуже різноманітний. Це відкриті, напівзакриті і закриті резервуари, бетонні, композитні та поліпропіленові штучні водойми, переливні і скіммерні басейни та інші. Але який би не був басейн, це дорога річ. І відповідно нормальним є бажання отримати відмінний результат. З цією метою і використовується 3Д-візуалізація басейну як чудовий варіант.
Звичайно, зробити 3D-модель басейну можна і самостійно, використовуючи «розумні» програми. Однак, крім знання їх інтерфейсу, необхідні і конструкторські навики, відомості про властивості матеріалів і технології виробництва.
Зверніться до нас. Наш багаторічний досвід дозволяє зробити в короткі терміни якісну 3D-візуалізацію вашого басейну і реалізувати під ключ проекти будь-якої складності, конфігурації і призначення. Разом ми заглянемо в майбутнє!

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер