Обслуговування басейнів

Обслуговування басейнів дуже відповідальний процес. Басейн – такий простий на перший погляд, насправді дуже складна гідроспоруда. На приватну водойму на дачі, у дворі і навіть всередині будинку постійно здійснює вплив зовнішнє середовище – листя від дерев, пил, дощова вода, різноманітні водорості, грибки, віруси, мікроорганізми, креми, і навіть піт плавців.
Отримувати насолоду від перебування в прозорій воді можна тільки при достатній турботі про обслуговування. При догляді за штучною водоймою необхідно застосовувати згідно правил спеціальну хімію, здійснювати періодичний моніторинг обладнання і стану води. Якщо Ви не хочете постійно турбуватися про всі вище перераховані чинники, то вихід один – сервісне обслуговування басейну. Сервіс басейну – це комплекс заходів, які здійснюються для безпечного і приємного використання водойми.

Сервісне обслуговування включає в себе:

 

Компанія IMPools надає цілий комплекс послуг по повному гарантійному та післягарантійному сервісному обслуговуванні басейнів у Закарпатті, Львівській, Франківській, Чернівецькій областях та по всій Україні. Включаючи регулярний технічний сервіс силами професійних майстрів своєї справи з багаторічним досвідом.

Наша найкраща пропозиція – сервіс на території України, в тому числі у Чернівецькій, Франківській, Львівській областях, Закарпатті та інших: Обслуговування басейну на цілий рік! Залиште турботу про Ваш резервуар виключно на професіоналів і кращу хімію. Фахівці IMPools все зроблять за Вас найкращим способом:

  • спочатку ми Вашу водойму якісно очистимо і підготуємо до початку купального сезону;
  • потім запустимо воду, відрегулюємо її до ідеально чистого стану і звичайно цілковитої безпеки для здоров’я;
  • під час сезону ми будемо регулярно Вас відвідувати згідно зручного графіка, моніторити і зберігати воду на 100%.

 
Оформивши цю послугу Ви:

  • збільшуєте термін служби Вашого басейну;
  • економите час і оптимізуєте затрати на супровід і експлуатацію;
  • Ваша вода буде відмінною на протязі всього сезону.

Ви запитаєте скільки коштує такий комфорт? Ціна розраховується виходячи з розміру чаші резервуара, його початкового стану і складу води. Не зволікайте і ? телефонуйте нам (067)360-04-44, або залишайте заявку про сервіс на формі зворотного зв’язку на нашому сайті. Ми обов’язково передзвонимо – і Ви будете приємно здивовані! Хоча наш центральний сервісний центр басейнів розміщений в Закарпатті, ми можемо обслужити плавальний об’єкт в будь-якій точці України.

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер