Гірка для басейну

Гірки для басейнів і аквапарків

Водні розваги асоціюються з веселощами, що бадьорять враженнями і активним проведенням часу. Пристрої зустрічної течії для басейнів, стрибки в воду за допомогою спеціальних стрибкових пристроїв, водні гірки до вподоби і дітям і дорослим. Популярністю користуються не тільки водні атракціони з Іспанії і Туреччини, а й гірки виробництва України.
Такі атракціони є важливим елементом аквапарків, де концепція водних розваг представлена великою кількістю атракціонів. В даний час перенести частку водних атракціонів в свою власну зону відпочинку не складе ніяких труднощів. Встановивши такий міні атракціон в своєму басейні, ви надасте вашій родині справжнє відчуття курорту безпосередньо в вашому дворі. Ваші близькі будуть в захваті! Тим більше, домашній атракціон швидко і без особливих зусиль монтується на обраній ділянці біля водойми.

Стаціонарні водні атракціони для спуску у воду виготовляють з найміцніших існуючих матеріалів: скловолокна і поліестеру. Відрізняються вони формою, вигином, кольором і розміром. Стаціонарна гірка для басейну поставляється в готовому вигляді, найчастіше зі сходами і поручнями – для зручності використання. На всі гірки для басейну ціна різна в залежності від розмірів і від матеріалу. На будь-який запит знайдеться підходяще рішення на нашому сайті. Ціна від 500€ в гривневому еквівалентіі та прораховується спеціалістами IMPools індивідуально. Ви зможете підібрати для себе підходящий варіант гірки для приватного або комерційного використання.

Дзвоніть або залишайте заявку на прорахунок! Ви в одному кроці від бажаного!

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер