Реконструкція басейну

Відновлення та реконструкція басейнів

Багато водних резервуарів створених ще в союзні часи (30-40 років тому), за довгий час користування стали непридатними. Причиною цього могли бути початкове невірне зведення або неякісна експлуатація водойми і її безсистемна чистка. В результаті маємо пошкоджену і потріскану чашу та неробоче або аварійне обладнання. Вирішити таку проблему можна тільки капітальним ремонтом басейну.

Від подібних проблем не застраховані і власники більш сучасних штучних водойм. Адже поняття «ремонт басейнів» включає в себе не просто фарбування чаші і якісь косметичні доробки, а повноцінні кардинальні заходи. В першу чергу аналізується стан чаші резервуара, за його результатами розраховуються різні варіанти дій. Є ймовірність, що Вам буде потрібен лише косметичний ремонт чаші, а можливо, і повна заміна всього обладнання.

Наприклад для бетонних конструкцій з деформацією або відсирінням яке веде до раскрошування, ремонт басейну взагалі краще не робити. Великий шанс витратити багато коштів і часу та не добитися бажаного результату. Тому краще відразу встановлювати новий сучасний резервуар. Старий каркас з бетону бажано розбити і розібрати, а замість нього поставити композитний або поліпропіленовий басейн на вибір. Адже їх чаші виготовлені з хороших добротних матеріалів і будуть радувати Вас багато десятиліть.

Також непоганим рішенням при реконструкції є можливість обшивки новими листами з поліпропілену вже існуючого водного резервуару. При відновленні фірма IMPools дуже часто застосовує поліпропілен через неможливість заміни в реконструйованому басейні зношених заставних деталей без здійснення досить складних і дорогих бетонних робіт. І майже завжди це не виправдано з економічних міркувань. При таких розкладах просто будується новий резервуар з поліпропілену трохи менший за розмірами ніж старий. У нову чашу вбудовується все необхідне обладнання і закладні деталі. Цей варіант прискорює і значно спрощує реконструкцію басейну.

Якщо все ж проводиться реставрація водойми, то необхідно замазати всі тріщини і нерівності, продезінфікувати і відновити чашу резервуара, при необхідності оновити гідроізоляцію, замінити облицювання, оновити і перевстановити обладнання, обов’язково прочистити фільтри. Також можна наново облаштувати територію біля водойми спеціальної терасної дошкою, надійним і красивим копінговий каменем, встановити ролети або сучасні накриття.

Таким чином Ви перетворите до невпізнання Вашу водойму! Майстри IMPools зможуть зробити повноцінну діагностику і здійснити всі необхідні роботи по реконструкції басейну. І непридатна до використання штучна водойма спільними зусиллями перетвориться в модерну конструкцію, яка буде радувати око і стане місцем веселого відпочинку для всієї родини і Ваших друзів.

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер