Найглибший у світі великий басейн готовий

Ось так виглядає цей великий басейн всередині. Весь світ чекає відкриття Mszczonow Deepspot.

Великий басейн

Чи знаєте Ви, що Deepspot, найглибший у світі великий басейн для дайвінгу, зараз близький до відкриття. Ця водна інвестиція, яку будують у Мшчонуві приблизно за 40 км від Варшави, буде глибиною 45 метрів та об’ємом цілих вісім тисяч кубічних метрів води. Якщо вам важко уявити, то ця потужність майже у тридцять разів більша, ніж у звичайних 25-метрових великих басейнах. Крім того, тут також буде підводний тунель для глядачів та тунель глибиною 45 метрів, завдяки якому можна буде «спускатися» водолазам та вдосконалювати свою майстерність.

Великий басейн

Як повідомляється в соцмережах – основний великий басейн вже наповнений водою, так що відкриття вже дуже скоро. Це довгоочікувана новина для шанувальників дайвінгу, а також тих, хто хотів би спробувати таку діяльність – 30 вересня воду вилили в основний басейн. До відчинення дверей для відвідувачів ще необхідно зачекати кілька тижнів, але попередня реєстрація вже почалася.

Великий басейн

Хто зможе користуватися цим великим басейном?

  • люди, які пірнають вперше,
  • спортивні дайвери,
  • професійні дайвери.
Великий басейн

Будуть також зали для конференцій та тренінгів та готельні кімнати з видом на інтер’єр басейну. На даний момент невідомо, як буде виглядати прайс-лист найбільшого дайвінг-басейну у світі. За будівництво нового великого басейну відповідають власники Flyspot, аеродинамічної труби, в якій ми можемо «почуватися птахами». Ви також хочете долучитися до цього дійства? Щоб отримати цей досвід зовсім не обов’язково їхати в Польшу. Звертайтеся до спеціалістів компанії IMPools, які зможуть підсказати вам будь-які дрібниці стосовно вашої майбутньої водної гордості. Ми зможемо запропонувати і втілити проект найхимернішого великого басейну за вашими побажаннями. Спробуйте, адже задоволення так просто не купиш 😉

Великий басейн

Купити басейн від 39 900 грн

Великий басейн
Великий басейн

Купити басейн від 39 900 грн

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер