Басейн Мукачево

Скімерний пластиковий басейн з водоспадом в м.Мукачево, транспортному центрі Закарпатської області (до речі тут знаходиться один з наших фірмових магазинів) був побудований в 2018 році. Дана споруда оздоблена копінговим каменем, а її розміри 6м довжина на 3,5м ширина, найбільш оптимальні для домашнього використання.

Виробництво басейну в Мукачево здійснено із поліпропіленових листів голубого кольору. Такий поліпропілен товщиною 5 мм не шкідливий для оточуючого середовища та здоров’я людей. Ця пластмасова маса стійка до дії хімічних речовин і забезпечує довготермінове використання чаші. Її елементи спочатку різалися механічно, а далі під впливом високої температури при зварюванні формувалися у необхідну форму. Зварювання гарячою зваркою наші спеціалісти проводили з електронним контролем. До речі, таким самим чином більшість басейнів вироблялася і для інших клієнтів компанії IMPools. В даний спосіб відбувається виготовлення різних ємностей для зберігання води, різних речовин та продуктів.

Наші спеціалісти в Мукачево виготовили басейн у формі квасолі по бажанню замовника. У верхній частині чаші був встановлений буртик для забезпечення конструкції стійкості. Також бокові стінки підсилилися ребрами жорсткості. Виробництво басейну в Мукачево зайняло більше тижня тільки в зв’язку з тим, що даний резервуар мав заглиблюватися в котлован та обмуровуватися. Компанія IMPools виробляє басейни любих габаритних розмірів, довільних форм та глибини – усе можна створити по бажанню клієнта.
Додатковою перевагою пластикових басейнів, вироблених нами, є їхня здатність перезимувати з водою, необхідно тільки приспустити рідину з усіх фільтрів та трубопровідної системи. Застосовуючи новітні технології виробництва басейнів, наша компанія може запропонувати за реально доступною ціною довільний плавальний басейн, виготовлений із екологічного німецького поліпропіленового пластику не вразливого до ультрафіолету.

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер