“Райський сад” Басейн Харків

Будівництво ексклюзивного скімерного поліпропіленового, або як його ще називають пластиковий басейн в Харкові для розважального комплексу “Райський сад” відбулося в 2018 році. Розміри водойми – 29м на 16м, а глибина – 1,5м. Вся пляжна зона по периметру резервуара розрахована на використання шезлонгів прямо у воді, щоб вони тільки на 2см височіли над гладдю води. Для даної споруди було розроблено спеціальний індивідуальний проект з застосуванням новітніх технологій.

Географічно це не сам Харків. Басейн розташований на території селища Жуковського, який є спокійною і досить відокремленої зоною для релаксу або святкування події, що запам’ятається надовго. Банкетний зал ресторану розрахований на 150 чоловік, є великий літній майданчик і окремі відокремлені альтанки, які дозволяють комфортно прийняти від 20 до 100 чоловік.

Також на території розташована безкоштовна парковка, а при бажанні можна переночувати в недорогих комфортабельних номерах.

«Райський Сад» (басейн Харків) найкраще відвідати в теплу пору року з травня по жовтень і оцінити якість роботи нашої компанії IMPools. Адже тут кристально чиста вода, завдяки встановленій сучасній системі фільтрації, а температура підтримується тепловими насосами на комфортному рівні 27-28 ° С. Навколо резервуарів розташовані зручні лежаки, тенти і парасольки від сонця.

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер