Басейни з плитки ТОП

Напевно Ви думаєте, що басейни оздоблені плиткою нічим не можуть вразити, так як ми стикаємося з ними постійно. Але ми спробуємо посперечатися з цією думкою і пропонуємо Вашій увазі кращі басейни світу оздоблені плиткою. Ознайомившись з інформацією нижче, можливо, у Вас теж розіграється фантазія і викристалізується бажана водойма. Команда IMPools зможе втілити в життя будь-яку вашу заповітну мрію! Ось басейни з родзинкою, які можуть похвалитися чимось особливим: кольором, місцем розташування, призначенням:

Басейн Святого Геллерта, Будапешт, Угорщина

Цей басейн більше вражає своїм наповненням і обрамленням – водою і місцем де він знаходитися. Лікувальна купальня Святого Геллерта відома на весь світ, сюди приїжджають мільйони людей, щоб поліпшити своє здоров’я.

Басейн Gold energy в Сент-Регіс в Лхасі, Тібет

Ви мріяли викупатися в золоті? Тоді Вам сюди. Звичайно, в басейн не залито золото, але його назва і колір води дуже навіть золоті. А весь секрет в плитці на дні, яка покрита листами золота.

Басейн Library на острові Самуі, Таіланд

Ще один басейн незвичайного кольору. Вода в ньому червона як кров, а виходить такий ефект за рахунок червоної мозаїки, яку використовували для обробки чаші басейну.

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер