Введення в експлуатацію новозбудованого басейну або відновлення його функціонування після перерви – це відповідальний захід, коректність його проведення впливає на правильне функціонування обладнання і якість води в резервуарі. Саме тому всім хто хоче запускати басейн своїми руками настійно рекомендуємо дотримуватися даної інструкції:
При точному виконанні вищевикладеної інструкції на виході отримуємо еталонну воду в резервуарі і спокій за коректну роботу всього обладнання. А краще довірте роботи по першому запуску басейну фахівцям компанії IMPools. Це буде гарантією безпомилкового запуску: Ви заощадите час і гроші, гарантувавши відсутність додаткових витрат і поломок!
Підготовка і очищення чаші водного резервуару, тестування та встановлення обладнання, дезінфекція води – ось мінімальний перелік заходів необхідних при запуску басейна перед сезоном. Починати розконсервацію треба тоді, коли температура повітря міцно встановилася не нижче 10-15 градусів.
Насамперед треба очистити накриття від засміченості і акуратно прибрати його, далі зняти зимові поплавці і заглушки з скімерів, всіх труб і форсунок. Якщо водойму не накривати в зимовий період, то треба видалити з води видиме сміття за допомогою сачка, обробити всі площини чаші басейну (включаючи ватерлінії) спеціальними хімічними препаратами. Далі потрібно набирати воду в чашу резервуара.
Наступний етап – установка насосного та фільтруючого обладнання. Насамперед перевіряється стан фільтраційного піску і при необхідності робиться його оновлення . Якщо є наявні, то підключаються і настроюються елементи додаткового обладнання (нагрівачі, станції дозування, станції автоматичного контролю, противотоки, різні водні атракціони і т.д.).
Наступним етапом повинна бути повна дезінфекція басейну. Тестером перевіряється показник кислотності води (норма 7,2-7,6), а потім залежно від результату, для зміни pH, задійте хімію «pH-мінус» чи «pH-плюс» відповідно. Часто в воді присутній великий вміст металів і для того щоб колір води з часом не змінювався на червоний, коричневий, або іржавий – можна використовувати препарат для виведення металів. Далі треба зробити шокове знезараження з додаванням ударної дози речовини проти водоростей – альгіциду, і профільтрувати рідину. Дрібну суспензію можна вивести за допомогою коагулянтів або флокулянтів.
Для отримання докладної консультації звертайтеся до фахівців компанії IMPools. Вони працюють по всій Україні і запускають та розконсервовують басейни будь де.