Виготовлення басейнів з поліпропілену як заміна туризму?

Виготовлення басейнів з поліпропілену може стати заміною туризму? Чи задумувалися Ви колись над цим?

Впевнені, Ви сумуєте за повноцінними подорожами та відпустками які відмінилися чи змістилися в часі із-за коронавірусу. Але ж є напрямки з новими сюрпризами, які вже чекають на вибагливих туристів, щойно інфекція пройде – Мальдіви. На Мальдівах, які до пандемії були улюбленим курортом для багатих туристів, вже є новий рекордсмен по найбільшим віллам над водою!

Виготовлення басейнів з поліпропілену - як Мальдіви

Нещодавно побудовані 8 будинків у комплексі Soneva Fushi захоплюють дух – вілла з однією спальнею займає площу 584 кв. м, а вілла з двома спальнями – 850 кв. м. У кожній є 19-метрова водна гірка, басейн і розсувний дах. Крім того, інтер’єр включає скляну підлогу, ванну кімнату на відкритому повітрі та кілька шезлонгів.

Виготовлення басейнів з поліпропілену - як Мальдіви

Оцініть по фото ці басейни та гірки – а тепер уявіть, що виготовлення басейнів з поліпропілену може перенести всю цю красу до вашого будинку!

Виготовлення басейнів з поліпропілену - як Мальдіви

А як ви дивитесь на свої маленькі Мальдіви біля власного будинку? Все реально!!! Ми не обіцяємо привезти Мальдіви до Вас додому, але можемо запропонувати виготовлення басейнів з поліпропілену та реалізацію схожого проекту за Вашими уподобаннями. Звертайтеся до нас – не пожалкуєте!

Виготовлення басейнів з поліпропілену - як Мальдіви

Купити басейн від 39 900 грн

Маєте запитання?

questions

Залиште заявку і в найближчий час з вами зв'яжеться наш менеджер